1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH na własną rękę. Kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez prezydentevil, Listopad 14, 2011.

1. prezydentevil

prezydentevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!
    Na początek proszę aby nie pisać tekstów typu "nie bierz się za to bo coś spieprzysz". Umiem lutować i znam podstawową obsługę komputera i umiem trochę angielski. A oto moje pytania:
    1.)Czy do zrobienia RGH potrzebny jest XC2C64A CoolRunner-II CPLD czy wystarczy sam chip?
    2.)Co dokładnie jest potrzebne do zrobienia RGH na slimie a co na facie?
    3.)Skąd najlepiej zamawiać chipy? Myślę o aliexpress.com ponieważ tam można znaleźć chipy po 15$.

To by było na tyle resztę rozumiem z tutoriala. Jeszcze raz piszę nie piszcie, żebym się za to nie brał bo coś spieprzę bo ja wiem, że za pierwszym razem jest ryzyko ale ja się nie boję o stratę konsoli bo mam w xboxie płytę naprawioną metodą piekarnikową więc długo raczej nie pociągnie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Chętnie dam "Przydatne"

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. yp2

yp2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1 - Jak polutujesz na pająka chip - to pewnie wystarczy. Jednak optował bym za płytką (kopia CmodC2 lub Matrix'a)
    2 - Lutownica, przewody, programator LPT/USB dla xilinx'a, SPI Flasher/LPT Cable do sczytania Nand, kilka rezystorów, kondensatorów, diod (wszytko masz w tut dla odpowiednich wersji konsol).
    3 - Tak może być. 15$ za glichera - zobacz ile przesyłka 20-30$ kurierem. Lub czekasz 2 - 2,5 na darmową przesyłkę pocztową z Chin. Poszukaj CmodC2 na kamami.pl - cena o wiele wyższa ale 2 dni i masz.

5. domingta

domingta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najpierw ogarnij temat a później dopiero rób.

Wczytywanie...

Poleć forum