1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH- Net, Oflagowanie, Zgrywanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xo83, Lipiec 28, 2013.

1. xo83

xo83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Najpierw chciałem się przywitać ponieważ jestem świeżym użytkownikiem forum. (Haj)

Mam przeróbkę Flash napędu + RGH.

Pierwsze moje pytanie jest takie:

1. Czy nie oflagują mojej konsoli jeśli podepnę ją do internetu?
    Znajomy nie podłączył swojej konsoli ponieważ powiedział, że może się zdążyć tak,
    że są takie bany które całkowicie blokują konsoli i można ją tylko na śmietnik wyrzucić.
    Kiedyś już dawno też czytałem, że raz policja wjechała na chatę gdzieś na śląsku bodajże i zwinęła X'A

2. Jak można ściągnąć okładki gier?
    Kolega mi wrzucił ze 30 gier na dysk twardy tylko nie mają okładek.
    Jeśli będzie trzeba X'A podłączyć do internetu to zrobię to aby pobrać okładki i odłączę aby nie dostać bana.
    Proszę o pomoc jak dla laika, ponieważ wczoraj odebrałem konsolę i jestem jeszcze w tym wszystkim purpurowo-zielony.
    Szukałem na necie, ale nie mogłem znaleźć konkretnego tematu jak dla laika.

3. Jak zgrywać gry wypalonych gier na dysk?

Oryginalne bierze się Copy i tyle a wypalone da się zgrywać? Czy można je przerobić jakoś do ISO a później ISO2GOD i dopiero z pena na dysk?

Z góry dziękuje za wyrozumiałość.

Pozdrawiam

Edit: Chciałem dodac, że nie zamierzam uruchamiac XBL tylko ewentualnie w przyszłości XLink Khai

Wczytywanie...

Poleć forum