1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH nie chce odpalać gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wojtaszek, Wrzesień 24, 2013.

1. Wojtaszek

Wojtaszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słubice
    Witam, mam problem z X-Slim z przeróbką RGH.
    Mianowicie, wrzuciłem na dysk Fifę 14. Przy próbie odpalenia nic się nie działo, zarówno z menedżera plików, jak i z listy gier. Zero reakcji, no nic, myślę sobie lipna/źle się ściągnęło/źle przerobiło.

Przerabiam jeszcze raz w międzyczasie chcę sobie odpalić inną grę. I tu się pojawił bonus. Żadna gra nie chce się odpalić ani z dysku ani z pendriva. Zaktualizowałem FSD do wersji 3.0.735 i odpalają się tylko niektóre gry, reszta dalej ma problem. Resetowanie ustawień nic nie daje.

Co z tym fantem zrobić?

K:2.0.16537

Dodam że problemy zaczęły się po wrzuceniu na dysk i próbie odpalenia Fify 14.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczupakoff

szczupakoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    to tak , czy napewno masz dobrze w ustawieniach ustawione sciezki do gier , jak przerabiasz ?? sprobuj ustawic w opcjach sciezki i przerobic iso2god w internecie znajdziesz poradnik

4. Wojtaszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słubice
    Przerabianie chyba nie ma nic do tego, skoro wcześniej było wszystko w porządku, to jest coś z konsolą. Do tego po wyłączeniu i włączeniu konsoli muszę zresetować ustawienia żeby odpalić w ogóle jakąś grę.
    I problem jest zarówno w menedżerze plików i jak na liście gier.

Najmniej problemowe w tej chwili są: GTA V, Grid 2 i Blur. Inne gry nie chcą się uruchomić w ogóle, bądź muszę resetować ustawienia

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie przenosiłeś gier do innego folderu czasem??
    Wywal fsd i wrzuć świerzą wersję, najlepiej najnpwszą 775
    Do tego najnowszy dashlaunch 3.09
    Dobrze ustaw ścieżki w fsd i zapisz...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

6. Wojtaszek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słubice
    Gier nie przenosiłem, stało się to po wrzuceniu na dysk Fify. FSD najnowsze jakie znalazłem to właśnie 3.0.735. Dashlaunch-a zaraz spróbuje wrzucić.

E:

Dobra, więc sytuacja jest taka że:
    Mam FSD 3.0.775 oraz Dashlaunch 3.09, i problem dalej jest. nic się nie zmieniło. Zauważyłem że większa szansa na odpalenie gry jest w Dashlaunch niż FSD.

Wczytywanie...

Poleć forum