1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Nie można zainstalować gry przez pendrive ani ftp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yarek00, Maj 18, 2014.

1. yarek00

yarek00 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, problem polega na tym, że nie mogę zainstalować żadnej gry. Kiedy chce skopiować z pendrive, to po jakiejś minucie wyskakuje 'canceled' a jak przez ftp, to rozłącza się z xboxem i nie może dalej skopiować plików. Wcześniej nie było takich problemów. Dodam też, że z samego xboxa słychać takie krótkie 'tykanie' co chwilke. Zastanawiam się czy nie jest to może wina HDD, bo czasem podczas grania, wyskakuje komunikat, że postępy nie zostały zapisane, bo nie można się połączyć z pamięcią, czy coś w tym stylu. Czy spotkał się już ktoś z takim problemem? Albo czy ktoś poprostu może pomóc w tej sprawie?

Edit:
    Dodam też, że gry próbowałem instalować zarówna w XEX jak i w GOD

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak kup nowy dysk

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. yarek00

yarek00 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, ale czy to napewno wina jest tego, że jest zepsuty? Bo przecież wszystko z dysku elegancko śmiga, tylko nie da się zainstalować.

Edit:
    TEraz potwierdzam, że może to być wina dysku. Dopiero teraz wogóle go wyciągnąłem. Okazało się, że jest to dysk, który nie trzymał się normalnie w kieszeni, tylko był przymocowany klejem na gorąco, żeby nie wyskakiwał. Teraz nie moge go samego podpiąć, bo poprostu nie zatrzaskuje się.
    Nie wiem już czy to wina kieszeni, czy poprostu dysk jest nieodpowiedni.
    Załączam zdjęcia

Dodam, że konsole kupiłem na allegro jako nowa wyciągnieta z pudełka tylko w celu zrobienia RGH. Więc nie wiem czy mnie wysterowali czy co.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zwykly dysk wystarczy wsadzić w gniazdo sata w konsoli. Jeśli sie nie da próbuj az sie uda..

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum