1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH nie widzi wszystkich gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piwo85, Lipiec 4, 2014.

1. Piwo85

Piwo85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z moim xboxem. Wczoraj straciłem mój dysk z grami (zepsuł się) i dzisiaj zakupiłem nowy 1TB i zgrałem na niego wszystkie gry które chciałem i miałem przygotowane. Wgrałem na niego 5 gry które były wcześniej na pendrive i starym dysku plus 4 nowe. I tu pojawia się problem ponieważ nie widzi wszystkich gier. Dla przykładu assassina 3, transformersów, gh world tour i gh van halen nie widzi, a są to gry które miałem wcześniej, a 4 nowe widzi. Wyjątkiem jest Tekken Tag 2 który jest w XEX (jak assasin i transformers), a reszta obrazów jest w formacie GOD. Co zrobić by widział wszystkie gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    1 osoba to lubi.
  4. Piwo85

Piwo85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie! Ustawiłem ścieżki i nic nie dało, zmieniłem nazwy folderów i teraz widzi wszystkie!

5. bas233

bas233 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bystra
    spoko :)

Wczytywanie...

Poleć forum