1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] Nowy użytkownik - UŻYTKOWANIE KONSOLI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicponies, Czerwiec 7, 2012.

1. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich,
    z racji że nie znalazłem nic o tym jak poruszać się po konsoli ze świeżo zrobionym RGH, zakładam ten temat aby każdy ŚWIEŻAK RGH mógł w oparciu o ten temat skonfigurować konsolę, nauczyć się używać we właściwy sposób.

Wczoraj dostałem konsolę z wykonanym RGH na chipie cool runnera.
    Konsolę mam podpiętą do tv 20' przez kabel HDMI, obok stoi laptop z przyszykowanymi grami (tzn. sciągniętymi), kabel RJ-45 podpięty
    KONSOLA<------>LAPTOP
    Chciałbym się dowiedzieć:
    1)Jak wrzucać gry przez takie połączenie
    2)Jak skonfigurować połączenie z Internetem (czego się wystrzegać XBOX Live)
    3)Jak włączam konsolę to uruchamia się FSD, ale po wejściu w USTAWIENIA SYSTEMU i po wyjściu jestem na dashu od Xboxa?
    o co tu chodzi że mam FSD, jakieś xex loader, dodatkowo jeszcze org dash od xboxa?

4)Jak ogarnąć całego XBOXA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mało masz tematów oraz tutoriali na forum ? warn

Wczytywanie...