1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] Nowy użytkownik - UŻYTKOWANIE KONSOLI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nicponies, Czerwiec 7, 2012.

1. nicponies

nicponies Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam wszystkich,
    z racji że nie znalazłem nic o tym jak poruszać się po konsoli ze świeżo zrobionym RGH, zakładam ten temat aby każdy ŚWIEŻAK RGH mógł w oparciu o ten temat skonfigurować konsolę, nauczyć się używać we właściwy sposób.

Wczoraj dostałem konsolę z wykonanym RGH na chipie cool runnera.
    Konsolę mam podpiętą do tv 20' przez kabel HDMI, obok stoi laptop z przyszykowanymi grami (tzn. sciągniętymi), kabel RJ-45 podpięty
    KONSOLA<------>LAPTOP
    Chciałbym się dowiedzieć:
    1)Jak wrzucać gry przez takie połączenie
    2)Jak skonfigurować połączenie z Internetem (czego się wystrzegać XBOX Live)
    3)Jak włączam konsolę to uruchamia się FSD, ale po wejściu w USTAWIENIA SYSTEMU i po wyjściu jestem na dashu od Xboxa?
    o co tu chodzi że mam FSD, jakieś xex loader, dodatkowo jeszcze org dash od xboxa?

4)Jak ogarnąć całego XBOXA?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Mało masz tematów oraz tutoriali na forum ? warn