1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH od podstaw

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LoLekczekk, Styczeń 9, 2013.

1. LoLekczekk

LoLekczekk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn, Poland
    Witam mam od tygodnia Xboxa 360 slim z dyskiem 250 gb , RGH i LT 3.0 . Może mi ktoś wytłumaczyć od podstaw jak działa RGH ? W jakim formacie gry ściągać do jakigo folderu na konsoli je wkładać itp. ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapraszam tutaj:

Kod:
    http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/

4. LoLekczekk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn, Poland
    Jestem osobą która ma styczność z tą konsolą od 4 - 5 dni i nie mam pojęcia co znaczą pojęcia typu : hacked dash , GGbuild . Nie chcę też żeby ktoś tłumaczył mi co znaczą te pojęcia czy coś . Po prostu chciałbym się dowiedzieć skąd ściągnąć grę i co z nią zrobić aby znalazła się na mojej konsoli ;)

5. Xadereq

Xadereq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz Freestyle Dashboard? Gry pobierasz jak na LT, tylko że musisz przerobić ją do xex. Potem wrzucasz na dysk i zmieniasz ścieżkę do folderu z grami w ustawieniach. Do wszystkiego są poradniki na forum, wystarczy ze poświęcisz chwilę i poszukasz. Powodzenia :)

6. LoLekczekk

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wolsztyn, Poland
    Jedna osoba posiadająca tę konsolę mówiła mi że pendrive na który będę wrzucał gry musi być odpowiednio sformatowany czy to prawda ?

7. jmik76

jmik76 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jak masz RGH to mozesz podpiac zwykly dysk sformatowany na fat32.
    pojemnosc do 2T, czyli duzo.
    sa strony z ktorych mozesz sciagac Jtag/RGH ripy, to gry od razu przerobione pod rgh - zajmuja o wiele mniej niz pelna plyta.

Wczytywanie...

Poleć forum