1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH pare pytan od nowicjusza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez micielk, Marzec 30, 2012.

1. micielk

micielk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Rozważam zainstalowanie chipa RGH jednak mam parę pytań z nim związanych. Aktualnie posiadam konsole Jasper z wgranym Lt 2.0 i najnowszym dashem, gry XGD3 przerabiam na XGD2 i wypalam z opcją truncate, konsola nigdy nie była podłączona do netu i raczej nie będzie. Teraz moje pytania:

Czy po zainstalowaniu RGH gry które przerobiłem/nagrałem będę musiał ściągać od nowa czy też mogę ich uzywać nadal?

Czy po wrprowadzeniu przez microsoft nowego Dasha bądż zabezpieczeń ndal będę mógł odpalać gry z dysku?

Proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum