1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - parę pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ra1to, Czerwiec 27, 2014.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mógłby ktoś mnie oświecić i odpowiedzieć na parę pytań(nie, nie jest to ankieta)? Słyszałem, że rgh daje możliwość zainstalowania linuxa, ale jakie są jego możliwości? Bo raczej nie będę mógł z niego korzystać jak z normalnego komputera, prawda? Czytałem też o alternatywach Xbox Live, znalazłem parę ale nie mogę znaleźć informacji ile ludzi z tego korzysta(link, xbslink itd.) i czy zawsze jest z kimś z kim można pograć? I jak wygląda sprawa z patchami do gier? Skąd będę mógł pobierać aktualne patche? Bym zapomniał, wiele jest gier których nie można po prostu pobrać i skopiować na dysk(mowa np. o Plants vs. Zombies: Garden Warfare)?

@edit
    Czym się różni RGH od RGH2?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, daje możliwość. Ale czy warto...

Jeśli chcesz pograć online to tylko XBL, na Linku mało ludzi gra i możesz pograć praktycznie tylko w Call Of Duty..

link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community

w FSD na gierce klikasz "Y" i tam masz TitleUpdate, konsole wystarczy do neta podłączyć i ściągnie

Nie, obecnie to chyba tylko ta gra ma takie "zabezpieczenie"..

To w FATACH, jeśli dash jest 2.0.14699.0 lub niższy to robi się RGH, a jak wyżej niż to RGH2
    RGH2 dłużej bootuje.

1 osoba to lubi.
  4. Ra1to

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ale co daje dokładnie linux na xboxie?

@edit
    przy okazji, można grać w diablo 3/titanfall/halo 3,4 na multi na nagranych płytkach? Czy może posiadają dodatkowe kody do użycia w grze(takie 'zabezpieczenia' na multi)?

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    To samo daje co na kompie. Rusz głowa troche.

Rgh = brak Xbox Live

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

6. Ra1to

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem na myśli nagrane płytki na lt 3.0 bez rgh.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ma żadnych online passów...

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum