1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - pendrive czy dysk?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sucharPL, Grudzień 12, 2013.

1. sucharPL

sucharPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. W najbliższym czasie przerabiać będę konsole na RGH i moje pytanie brzmi? Oprogramowanie wgrać na byle jakiego pendrive i go nie ruszać z konsoli czy wrzucić na zewnetrzny dysk na którym również bedą gierki? Czy jest jakaś różnica ? i czy ten pendrive musi spełniać jakieś kryteria jeśli już miałoby na nim być oprogramowanie (wielkość, szybkość)? Na czym wy macie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy posiadasz jakąś pamięć wewnętrzną w konsoli? Jak tak to ile? Bo można oprogramowanie wrzucić na tą pamięć a gry na dysk zewnętrzny.

4. sucharPL

sucharPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam oryginalną memorke do xboxa 512MB ale coś tam jest już wgranego i mam ze 100MB wolnego miejsca.

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To masz FAT'a, w slimie by system siedział w pamięci wewnętrznej konsoli w twoim przypadku będzie na dysku, najwygodniej go w miejsce oryginalnego dysku wsadzić.

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak masz fata to pomyśl najlepiej o dysku wewnętrznym, dużo cię to nie wyniesie i wszystkie gry odpalisz, bo z niektórymi są problemy na dysku zew. (gry, które wymagają instalacji contentu na dysku wew.).

7. sucharPL

sucharPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale mam dysk zewnetrzny wiec chce go wykorzystac. A ile zajmuje cale to oprogramowanie do RGH ?

8. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    ~500 MB. Oczywiście możesz na dysku zewnętrznym je zainstalować, tylko wtedy wypadałoby nie odpinać go przy włączonej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum