1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH pendrive oraz dysk wewnętrzny Xbox 360 SLIM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez artur918273, Luty 17, 2014.

1. artur918273

artur918273 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam takie może pytanie banalne dla nie których a mianowicie chodzi mi o to że mam xbox 360 slim z RGH i gdzieś na dniach dokupie dysk oraz obudowę aby go włożyć, ale na chwilą obecną chciałbym całe oprogramowanie na pendrive skopiować odnośnie RGH i dochodząc do sedna. Czy jeśli oprogramowanie bede miał na pendrivie (cały czas podłączony bedzie do konsoli) i później dokupie dysk to bez problemu bede mógł na ten dysk dawać gry i będzie je widziało w konsoli? oczywiście przerobione itp. Czy jednak musze mieć gry tam na czym jest tak jak by RGH zainstalowane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będziesz mógł ale najlepiej całe oprogramowanie trzymać na dysku.
    PS. Nie musisz kupować obudowy do dysku skoro masz slima. Wystarczy włożyć i już.

4. artur918273

artur918273 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie będzie się on tam ruszał czy coś? bo ja chce kupić zwykły dysk sata 2,5

a jeszcze troszkę inne pytanie, czy jeśli teraz wgram na pendrive a później kupie dysk i pendrive wyciągne a na dysku wgram RGH to wszystko będzie śmigać?

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Tak wszystko będzie śmigać. Możesz potem przerzucić FSD na dysk wew.
    Dysk 2.5 cala możesz wpiąć bez obudowy, trochę pianki lub nawet kartki papieru żeby usztywnić i będzie git.

Wczytywanie...

Poleć forum