rgh podlaczenie wewnetrznego dysku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ziko1313

Świeżak
Świeżak
witam :)
mam xbox 360 slim 4gb rgh + wd 500 gb. dysku używam jako zewnętrznego w obudowie podłączonego do konsoli przez ubs. od pewnego czasu chyba zaczyna mi się psuć ta 'przejściówka' z sata na usb przy dysku bo spadają transfery ( przy podłączeniu do kompa ok5mb/s- w związku z tym gry na konsoli też się wolniej włączają). Przy podłączeniu dysku przez sata do kompa dysk działa normalnie, sprawdzony hddtune i wszystko ok. Moje pytanie - czy jak podłącze ten dysk w miejsce wewnętrznego w konsoli to będę go musiał przystosować tak jak to się robi z pendrive czy będzie on działał tak jak do tej pory - tylko Fat32 ?
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Będzie działać Fat 32 wymagany i po problemie.

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk 4
 

ziko1313

Świeżak
Świeżak
a dysk nie będzie musiał być przystosowany do konsoli tak jak pendrive się robi? Rozumiem że będzie rozpoznawany tak jak zwykły dysk zewnętrzny? Przepraszam że się tak dopytuje ale już raz przez przypadek skasowałem sobie dane...
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli masz RGH to nie musi. Wystarczy format pod fat32 i podłączyć.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Przed instalacją dysku w konsoli sprawdź go dobrze pod kątem błędów w HDD Tune, ale nie zaznaczaj " ptaszka " przy opcji " Quick scan ". Potrwa to dłużej,ale będziesz miał pewność czy nie ma czasem " badów ".
 

ziko1313

Świeżak
Świeżak
thx :) KOSZ
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom