1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH polaczenie z PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bartek2505, Grudzień 28, 2011.

1. Bartek2505

Bartek2505 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. przeszukałem cale forum lecz nic nie znalazłem co mogło by mi pomoc. Posiadam PC z windows7, router pentagram, oraz xbox 360 z wgranym RGH, mam ogromny kłopot ponieważ chce przesłać gry z PC na xboxa lecz mój komputer nie widzi xboxa. konsola oraz komputer jest spięta do routera 2 kablami takimi jak jest w zestawie przy zakupie konsoli. przy probie połączenia xbox widzi mój komputer wyświetla sie nazwa lecz pc w ogole nie reaguje. Czy ktoś można mi pomoc, podpowiedzieć co robię nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  4. Bartek2505

Bartek2505 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    komputer nadal nie widzi mojej konsoli
    http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=710895
    korzystając z tego poradnika wyświetla mi się komunikat
    "Wystąpił błąd podczas dostępu do folderu. Upewnij się, czy nazwa pliku została wpisana poprawnie i czy masz uprawnienie dostępu do tego folderu."

Wczytywanie...

Poleć forum