1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH pomoc przy dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fenixus, Wrzesień 19, 2012.

1. fenixus

fenixus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Witam
    Kupiłem dysk zewnętrzny 500 gb, mam konsole przerobioną -RGH, gry przerobione Xbox Backup Creator chodzą bez problemu ( .iso) a jak zrobić by dema chodziły ?? mam zrobić oddzielny katalog do dem jak tak to jaki ?? i w jaki sposób dema odpalać ?? dema mają najczęściej nazwę katalogu np 58410B3A jak dema odpalać ?? Nie mam x360 podłączanego do internetu i nie będę podłączał

2. Lotnik421 Xbox One

3. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw ściągnij demo. Potem wrzuć tam gdzie wrzucasz gry i zobacz czy działają. Jak nie będą chodzić to pogadamy.

Wczytywanie...

Poleć forum