1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH pomocy! Czy to już koniec

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sila, Grudzień 9, 2012.

1. sila

sila Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Proszę o wyrozumiałość ponieważ popełnilem masę błędów, które wynikały tylko i wyłącznie z mojeje nieuwagi. Mianowicie. Mam konsolę Zephyr w której zamierzałem wykonać RGH. Przylutowałem programator, a następnie wykonałem zrzuty nand - i tu pierwszy błąd zaznaczyłem konsolę Jasper 16MB. Zrzuty pasujęce do siebie. Następnie utworzyłem plik .ecc ale dalej dla konsoli Jasper. Kolejną, tak myślę, gafą było wciśnięcie przycisku write .ecc, ale po kilku sekundach anulowałem proces. Rozpocząłem proces odczytu nand ponownie ale teraz dla konsoli Zephyr - i tu o zgrozo każdy kolejny zrzut nadpisałem na utworzone chwilę wcześniej. Przy próbie utworzenia pliku .ecc wyskoczył następujący komunikat
    .
    Teraz po odlutowaniu konsola nie wstaje, miga tylko dioda zasilania. A przy próbie otworzenia pliku nand przez 360 flash tool wyskakuje komunikat o braku możliwości otworzenia pliku. Próbowałem już odtworzyć nand z wykorzystaniem oryginalnego pliku dla Zephyra ale przy tworzeniu pliku .ecc wyskakuje komunikat o następującej treści
    Czy można coś z tym jeszcze zrobić czy spisać konsolę na straty?. Z góry dziękuje za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    musi wgrać ecc od jakiegoś zephyra....potem podlutować chip i odpalić xell...jak bedziesz miał cpu key to jesteś w domu

4. sila

sila Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy mogę utworzyć plik ecc na podstawie ściągniętego z internetu pliku nand dla konsoli Zephyrczy musi to być konsola z takim samym CB jak moja?

Wczytywanie...

Poleć forum