1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH poradnik Corona x360run

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez suhacz1989, Kwiecień 12, 2014.

1. suhacz1989

suhacz1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Zaczynam swoją przygodę z RGH. Zaczynam od poradników. Wszystko co potrzebne mam chip x360run,nandflasher,kabelki,lutownice
    Będę próbował na Coronie V1

Znalazłem poradnik, tylko "The Kernel of your motherboard must be bellow 15574 (it means CB < 13181)" rozumiem że ten poradnik tyczy się coron poniżej dasha 15574. A jak wyglądałby ten poradnik dla coron o dashu 16749 ? jakie są różnice ?

Jak mam x360run to nie wymaga on programowania pod Corone więc w poradniku II : Programming the CPLD opuszczam ?

1) Homebrew Connection Âť The Reset Glitch Hack tutorial for Corona is now online

Jak macie jakieś sensowne poradniku na Coron to prosiłbym o linka :)

EDIT PROSZĘ O PRZENIESIE DO DZIAŁU RGH

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sivyx

Sivyx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, nie chciałem zakładać tematu, a widzę że to się przyda dla suchacza.
    Mam corone v3 na xrunie. Robiłem sam według zdjęć itp. Kabel rst 7cm..
    Wszystko chodziło świetnie, wiecej razy startowało po 5s niż po 15s(i tak z 1,5miesiąca)
    A nagle coś jej odje bało i raz wogóle się nie włącza, po pół h jak raz załapie, pogram troche i potem najczęsciej włącza się od strzała w 5s.
    Wkurza mnie to bardzo... Robiłem drugą trnity na matrixie i ona cały czas wstaje od 12-15s. i nie skacze jak kulawy pies...
    Możliwe złe ułożenie kabli?? Ale skoro tyle czasu śmigał, aż miło to już sam tołku nie mam... i moje 30 gier siedzi nie używane na hdd:/

Wczytywanie...

Poleć forum