1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] Problem Świerzak

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muph19, Lipiec 12, 2012.

1. muph19

muph19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam! chcąc zebrać inforamcje w jednym miejscu postanowiłem napisac posta....

(xbox jasper 512mb dash 13604)

nand zrzucony 3 razy wszytskie zrzuty compare:)

i co dalej jak ogarnąć tego jrunera może ktoś mi to opisać albo pokazać na screnach?

znalazłem filmik że koleś robi wszytsko pokoleji: read nand> flash coolruner> create ecc> write ecc> crate image> write nand>

czy to dobry sposób myślenia?

bo przy flash coolruner mam błąd arm i po odczycie nandu niepokazał mi się cpukey dlaczego?

aha dodam żę narazie zamontowany mam tylko usb spi flasher.

i takie pytanie zwiazane z tym czy po ogarnięciu nanda mam odlutować usb spi flasher i wlutować coolrunera?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A może byś tak poczytał trochę co i jak, a nie zabierasz się za coś o czym nie masz zielonego pojęcia.
    Po zgraniu nandu wygeneruj ecc i wgraj do konsoli. Potem przylutuj chip, jak odpali się xell to będziesz miał cpukey.

4. muph19

muph19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czytam czytam i czytam.... tylko niektóre informacje są porozrzucane po wątkach co wprowadza spory chaos
    więc tak robię zrzut nand 3 razy
    crate ecc > write ecc
    dolutowuje usb spi flasher? bo gdzieś znalazłem info że jak tego nie odlutuje to upale konsole i usb spi fleshera (ale chyba to byla bledna informacja?)
    wlutowuje coolrunera i odpalam konsole spisuje cpukey
    gdy juz go mam co robie dalej?

Wczytywanie...

Poleć forum