1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Problem z aktualizacją dashboardu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Boloyang, Czerwiec 29, 2014.

1. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Witam,
    zabrałem się do aktualizacji dashboardu metodą opisaną w tym wątku http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-rgh-jtag-przez-xebuild-175366/ i pojawił się problem, w momencie kiedy wpisuję komendę aktualizacji z numerem dashboardu okno polecenia wywala mi komunikat:
    Z linków w tutorialu pobrałem tylko folder 'common', osobno pobierałem xebuild v2.0 oraz folder z dashboardem 16747. Dashlaunch miałem juz zaktualizowany (3.10). Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    Witam raz jeszcze,
    ściągnąłem ponownie pliki potrzebne do aktualizacji i teoretycznie poszło, konsola się wyłączyła jednak po ponownym jej włączeniu uruchomił się oryginalny dash, ani śladu po FSD. Próbowałem włączać ją kilka razy, podpinać dysk pod inne porty (FSD miałem wgrane na dysk zewnętrzny) i nic. W końcu poddałem się, ponownie sformatowałem dysk do fat32 i zacząłem od nowa instalację Freestyle Dash zgodnie z poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-196/tut...v1-8-a-145552/. Robiłem to już więc raczej nic nie pokręciłem. Po wgraniu plików na dysk dalej włącza się oryginalny dash mimo tego że xbox widzi dysk. Próbowałem nawet wgrywać pliki na pendrive'a żeby sprawdzić czy przypadkiem dysk nie jest uszkodzony ale za każdym razem pojawia się to samo. Proszę o pomoc, może ktoś wie co może być przyczyną. Ban raczej nie wchodzi w grę, ani razu nie łączyłem się z xboxlive

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dashlaunch zainstaluj

1 osoba to lubi.
  5. Boloyang

Boloyang Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland, Poland
    A robiąc wszystko tak jak w punkcie 2.1 wspomnianego poradnika nie instaluję dashlaunch?

Już jest lepiej,
    zainstalowałem xexmenu, ściągnąłem dashlaunch i odpaliłem go przez xex, teraz walczę z ustawieniem ścieżki do FSD bo ilekroć naciskam A żeby ją ustawić dashlaunch się zawiesza i dalej nic się nie dzieje. Podobnie jest jak chcę ustawić ścieżkę do pliku launch.ini na dysku, bo domyślnie go nie czyta (z paczki Eslorda). Próbowałem zapisywać ustawienia do launch.ini a później w notatniku wpisywać ścieżkę ręcznie ale nic z tego nie wychodzi. Wszystkie ustawienia poza ścieżkami się zapisały. Jedynym plusem jest to, że aktualizacja się udała jednak do FSD muszę wchodzić przez xexmenu. Teraz potrzebuję tylko ustawić te ścieżki chyba że coś schrzaniłem po drodze

Temat do zamknięcia, wystarczyło wgrać DL 3.12, przedtem miałem 3.10 albo 3.11. W każdym razie wszystko działa

Wczytywanie...

Poleć forum