1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH] Problem z aktualizacją.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cytadela102, Listopad 29, 2015.

1. cytadela102

cytadela102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra mam Xboxa od dwóch tygodni w zeszłym tygodniu odwalilem taka maniane ze wywaliłem chipa a okazało sie ze trzeba nand wgrac inny. No i dobra wlutowałem go tam spadki wyskoczył mi xell i nie zdążyłem zapisać. Wgrałem dasha ale musze go zaaktualizowac. Mam już zrzut nandu albo bania jest taka że nie moge wejść w xell zeby te cpu key miec. Jak wchodze przez przycisk od tacki to konsola sie nie włacza ciagle czarny ekran. Przez menadzer plików tez lipa. Co mam zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    419
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    CPU KEY odczytasz na przykład przez Dashlaunch'a

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

4. cytadela102

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przez daschlaunch juz próbowałem i w rubryki CPU i DVD KEY są puste... Xell nie chce mi się włączyć...

5. cytadela102

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat do zamknięcia nikt amatorowi nie powiedział że Xell na HDMI nie odpali tylko VGA. Jak zwykle zagraniczne fora pomagają. Ide -->:play: haha.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1061
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    xell od dawna działa już na hdmi.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum