1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH problem z dyskiem zewnetrznym

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maria Andzia Jeppsson, Luty 24, 2014.

1. Maria Andzia Jeppsson

Maria Andzia Jeppsson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WilanĂłw, Warszawa, Poland, Poland
    Witam,

Mam problem :( Zniszczyl mi sie stary dysk zewnetrzny na którym miałam wszystko! Kupiłam nowy 500gb WD Elements i za bardzo nie wiem co dalej mam zrobic. Sciagnelam jakis program i sformatował to na fat32. Teraz nie moge nigdzie znalezc łatwego poradnika w filmie czy screeny dokladne jak wgrac tam wszystko.... Gubie sie w tych freestyle i xexach. Nie mam dysku wewnetrznego wcale a poradniki zazwyczaj uwzgledniaja ze mam. Czy ktos pomoze kobiecie w potrzebie? :tennis:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nowy hdd usb sformatuj do FAT32 programem GUIFORMAT.
    Dane (gry, progsy) - jesli masz na kompie to normalnie pod windows'em skopiuj na ten dysk zewnętrzny...
    Jeśli chcesz aby w FSD były ów gry widoczne to musisz ustawić ścieżkę do folderu z grami w FSD.
    Wrzuć sobie na płytę cd-r XEXMENU - i odpal z org dash'a normalnie - to bdb menager plików na xbox'a z RGH :D

4. j4g3r89

j4g3r89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jakby fsd nie widział gier to trzeba w ustawieniach pamięci wejść w pamięć masową(twój dysk) i tam wybrać dostosuj wtedy podpisać do komputera wygrać wszystko co się chce. Dalej już jak kolega pisał trzeba ustawić ścieżki w konfiguracji fsd

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

5. Maria Andzia Jeppsson

Maria Andzia Jeppsson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WilanĂłw, Warszawa, Poland, Poland
    jakkolwiek to zabrzmi- nie wiem nadal co robić. czy nie istnieje gdzieś łatwy poradnik z tym wszystkim? Jak szukam znajduje ze potrzebny jest dysk wewnetrzny, którego nie mam. :( Jestem ciemna w tych sprawach, poprzednio znalazłam mega łatwy poradnik, którego już znaleźć nie mogę

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Anno Mario - czego nie kumasz ?? :)

Podepnij dysk usb pod kompa, pobierz programik GUIFORMAT i sformatuj...
    Następnie skopiuj sobie gry do folderu GRY np. na ten dysk. Później podepnij go pod konsolę.
    Pobierz XEXMENU, wypal w NERO na cd-r i odpal na konsoli..

Nie potrafię łatwiej :D

1 osoba to lubi.
  7. Rossatti

Rossatti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
  8. bartos

bartos Użytkownik Użytkownik