1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh problem ze ścieżką dostępu !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kamicio, Kwiecień 22, 2014.

1. Kamicio

Kamicio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, otóż mam taki problem, gdyż zainstalowałem pewną gre, reszta gier usunęła mi sie z katalogu. Doszedłem do tego, że brak ścieżki dostępu.
    Dodawałem ją, czytałem różne poradniki - stosując się do nich, lecz dalej ich nie mam. Normalnie dodaje przez Y i zapisuje przez X, lecz dalej go
    tam nie mam :-(

Bardzo proszę was o pomoc !

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  4. Kamicio

Kamicio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuje CI bardzo #orso6 za szybką odpowiedź :) Jutro sprawdzę, jak działa bo dziś już nie mam czasu, jak coś to dam znać, czy pomogło ;-)

Edit: Dzięki bardzo, wszystko działa jak należy :D

Gdyby ktoś miał podobny problem jak ja i nie dawał sobie rady, to z chęcią pomogę ;-)

5. bocius

bocius Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

witam,
    Ja mam problem ze scieżkami, dodaję folder z grami tak jak w tutorialach, zapisuję, wchodzę w menu w gry xbox 360 i nic tam nie ma(robię to pierwszy raz, wcześniej odpalałem gry poprzez foldery) jakbyś mógł mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny

Wczytywanie...

Poleć forum