1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez miasiak, Maj 23, 2013.

1. miasiak

miasiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    od kilku dni posiadam konsole xbox360 z RGH. Wrzucilem do niej na dysk gry dla dzieci LEGO LORDS OF THE RINGS oraz LEGO BATMAN2 i niestety podczas grania w te wlasnie gry wywala mnie do menu głównego konsoli. Dodam tylko ze gdy syn gra w forza4 czy forza horizon wszystko jest ok.
    o co chodzi potrzebuje pomocy bo dzieci sie smucą!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Już kilka osób raportowało wywalanie do dash'a w grach LEGO. gry masz w GOD ?? moze spróbuj doXEX'a przerobić.
    Wszystko najnowsze ?? FSD, DashLauch, Kernel ?

1 osoba to lubi.
  4. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Batman w xex działa mój młody już go skończył;-)

Wysłane z mojego ST23i za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum