1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Problem! :<

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Frozzen, Lipiec 16, 2013.

1. Frozzen

Frozzen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka mam taki problem, mam Slim'a z RGH od niedawna (wcześniej miałem tylko LT ) i mam takie pytanie, czy mogę jakoś przenieść mój profil na tą konsole? oczywiście nie ściągne go poprzez Xbox Live bo mam RGH a jak próbowałem przez pendriva to pokazywało że profil uszkodzony.... Da się jakoś to zrobić? i też mam drugi problem/pytanie otóż wgrałem przez "360 Content Manager 3.0" itemy dla avatara i wgrało się bez problemów bardzo ładnie, na dysku też pokazuje że są i w ogóle, ale jak wchodzę w avatar editor na konsoli by zmienić wygląd to niema tych itemów? ktoś powie dlaczego? skoro na dysku pokazuje że są (obrazki i nazwy) w ogóle ładnie się wgrało bez problemów, a i tak ich niema.... teraz jak wchodzę to pokazuje mi info że avatar uległ zmianie i trzeba pobrać aktualizacje... bla...bla, może przez to niema tych wgranych itemów? .Proszę o Szybką odpowiedź. Dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz profil na penie to polecam horizon, co do awatarów to musisz je przypisać bodajże do swojego id program yaris.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum