1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - problemów kilka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Iceroid, Kwiecień 15, 2013.

1. Iceroid

Iceroid Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Od kilku lat posiadam XBOX'a, a od kilku dni RGH. Osoba, która się tym zajmowała przygotowała wszystko z użyciem pendrive;a 32 GB, którego mu dostarczyłem wraz z konsolą i w takiej kombinacji działa świetnie. Jednak postanowiłem kupić dysk zewnętrzny 500 GB, aby nie bawić się w ciągłe przerzucanie gier na linii laptop - pendrive.

Konsola z podpiętym dyskiem, oczywiście sformatowanym na FAT32, zawsze odpala się za drugim razem, co jeszcze jest do zniesienia, ale przy próbie uruchomienia jakiejkolwiek gry, zmusza mnie do aktualizacji. Dodam, że przerzuciłem wszystko z pendrive'a na HDD.

Reasumując - z pendrive'm działa bez zarzutu, z dyskiem próbuje się aktualizować przy każdej próbie odpalenia gry, mimo tego, że zarówno na pendrive jak i na hdd zawartość jest identyczna. Swoją drogą nie próbowałem jeszcze przepuścić tej aktualizacji, ze strachu przed kolejną wyprawą przez połowę Warszawy z Xbox'em na plecach w razie niepowodzenia. :p

Będę dozgonnie wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki bądź sugestie. :)

Pozdrawiam,

Wczytywanie...

Poleć forum