1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Proszę o pomoc!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ekusiek, Styczeń 19, 2013.

1. Ekusiek

Ekusiek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam zrobioną przeróbkę RGH. Ale coś mi nie pasuje.. Jak się po 20 sec konsola włączy to menu główne wygląda jak normalne Xboxowe. Nie ma żadnego XeXmenu ani Freestyler dash. Wszystko wygląda jakby nie było rgh pomijając to że konsola sie dłużej włącza. CO ZROBIC??? Co WGRAC??? Jak i gdzie? CZY DA RADĘ Z PENDRIVE wgrac co potrzebne żeby wszystko hulało jak należy? Proszę o pomoc! Z góry dziękuje! Pozdrawiam. :fat:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
  4. Ekusiek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też mnie zdziwiło. Że w serwisie tylko chip przylutował. Reszta samemu. Co potrzebuje żeby wszystko hulało?

5. Ekusiek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak wgram te programy to Gry co mam na płytach można przez napęd w Xboxie ściepac na dysk zewnętrzny??

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak.

7. Ekusiek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To panowie muszę wgrac Freestylerdash-Jaki najlepiej?? Coś jeszcze jest potrzebne?? Bardzo dziękuję za pomocne odp.

8. Ekusiek

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    rgh

Panowie Mam dysk 2tb. Mam zrobione 2 partycje g,h. jakie foldery utworzyc na tych partycjach do zgrywania gier???

Wczytywanie...

Poleć forum