RGH Proszę o pomoc!

Ekusiek

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam zrobioną przeróbkę RGH. Ale coś mi nie pasuje.. Jak się po 20 sec konsola włączy to menu główne wygląda jak normalne Xboxowe. Nie ma żadnego XeXmenu ani Freestyler dash. Wszystko wygląda jakby nie było rgh pomijając to że konsola sie dłużej włącza. CO ZROBIC??? Co WGRAC??? Jak i gdzie? CZY DA RADĘ Z PENDRIVE wgrac co potrzebne żeby wszystko hulało jak należy? Proszę o pomoc! Z góry dziękuje! Pozdrawiam. :fat:
 

Pat80

Użytkownik
Użytkownik
Musisz po prostu wszystko sobie zrobić pod siebie ... choć dziwne że przerabiający chociaż FSD nie umieścił ...

http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-4-a-145552/ - tu znajdziesz wszelkie info
 

Ekusiek

Użytkownik
Użytkownik
Też mnie zdziwiło. Że w serwisie tylko chip przylutował. Reszta samemu. Co potrzebuje żeby wszystko hulało?
 

Ekusiek

Użytkownik
Użytkownik
Jak wgram te programy to Gry co mam na płytach można przez napęd w Xboxie ściepac na dysk zewnętrzny??
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
tak.
 

Ekusiek

Użytkownik
Użytkownik
To panowie muszę wgrac Freestylerdash-Jaki najlepiej?? Coś jeszcze jest potrzebne?? Bardzo dziękuję za pomocne odp.
 

Ekusiek

Użytkownik
Użytkownik
rgh

Panowie Mam dysk 2tb. Mam zrobione 2 partycje g,h. jakie foldery utworzyc na tych partycjach do zgrywania gier???
 

Do góry Bottom