1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yaro2004, Listopad 13, 2014.

1. yaro2004

yaro2004 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem za bardzo co robić :)
    Mam konsole Xbox 360 Jasper, przerobioną RGH. Posiadam dysk zewnętrzny 2,5 o pojemności 1TB z czego 50% było sformatowane na Fat (pod Xsa) a reszta NTFS (pod winde). Niestety okazało się że jest za mało miejsca. Więc usunąłem partycję, po czym zrobiłem jedną o pojemności 1TB (sformatowana na FAT, podstawowa). Dysk po podpięciu do konsoli jest widoczny, niestety żadne gry już nie są. Ścieżka dostępu ustawiona prawidłowo, skanowanie ręczne zrobione, usunąłem nawet wszystkie dane gry - nie pomogło. Żadna gra nie jest widoczna w bibliotece gier. Problematyczne jest też to że w miejscu gdzie dodaję się nowe ścieżki lokalizacji gier, nie da się usunąć starej - tak jakby konsola się wieszała, wyświetla komunikat że usuwa dane gier i nic się nie dzieje.

Proszę o jakieś wskazówki.

Wczytywanie...

Poleć forum