1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AC4, Listopad 10, 2011.

1. AC4

AC4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mój problem polega na tym że postanowiłem nabyć przeróbkę X360 doszłem do wniosku że najbardziej opłacalnym działaniem w tej sprawie będzie RESET GLITCH HACK . Znalazłem na allegro coś takiego PRZEROBKA RESET GLITCH HACK JTAG RGH FAT / SLIM (1911646393) - Aukcje internetowe Allegro . Wszystko jest tam ok? No i podstawowy zestaw pytań czy ta przeróbka będzie jednorazowa to znaczy czy już w przyszłości nie będę musiał przerabiać konsoli i czy to prawda że konsola po tym bardzo długo się uruchamia??? PROSZĘ O Odp ale nie typu poszukaj sobie na forum bo jest tak ale temat który ma 78 stron ... Bardzo proszę o pomoc to dla mnie bardzo ważne bo do końca miesiąca muszę podjąć decyzję .......

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    reset jest raczej na stałe i lt nie będzie ci potrzebne,tyle ze sobie po live nie pograsz. konsola może do 3min włączać dash max. zdecyduj czy chcesz grać na live czy offline

4. AC4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    konsolka oczywiście na offline a no i pytanie czy obecnie sa jakies problemy z rgh i z grami na niego z dołu dziękuje

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
  6. AC4

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  8. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    na szybko i wiekszość to przypuszczenia:)

Wczytywanie...

Poleć forum