1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH proszę o poradę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eM., Marzec 6, 2013.

1. eM.

eM. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc
    Chciałbym się doradzić co lepiej zrobić, otóż czy lepiej kupić iHasa, który będzie mnie kosztował około 140 zł + do tego płyty Verbatimy 55 zł, bo na czymś trzeba grać i to razem wychodzi 195 zł i to TYLKO mam z tego 10 gier, czy lepiej przerobić swoją konsolę pod RGH i mieć nie limitowana ilość gier bo nie będę wtedy płacić za płyty + do tego mam dysk 120gb oryginalny od konsoli czy nadał by się to rhg ? lub mam jescze w laptopie 500gb 2,5 cala i czy y dało się wsadzić z xboxa do laptopa a z lapka zrobić pod rgh ? mam arcade falcona z dashem 16202 i pewnie to będzie kosztować z 200zł +. Na live prawie w ogolę nie gram wcześniej może w CoD, ale już mi się to znudziło, a wolał bym pograć w najnowsze gry, przejść fabułę, bo to najbardziej mnie interesuje.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: RGH proszę o poradę

Jak nie chcesz live to zdecydowanie najlepszym wyjściem będzie RGH ;)

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

1 osoba to lubi.
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    @UP
    Dokładnie, jak nie chcesz grać na live to tylko RGH :)
    Do RGH pasuje każdy dysk do 2TB w formacie FAT32, ten z lapka też będzie działał...
    Na RGH idzie pograć na linku (alternatywa do XBL), ale dużo mniej gier na to jest i mniej ludzi w to gra .

1 osoba to lubi.
  5. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Słuchaj ja miałem ten sam problem i najpierw zdecydowałem się kupić slima i przerobić RHG(taniej),a nie interesowało mnie XBL,ale uwierz mi że na dłuższą metę to się nie opłaca...producenci gier stawiają teraz na MULTI,a kampania to tylko dodatek(kiedyś było odwrotnie)........JA osobiście poleciłbym LT.3.0 i kupić ihasa,verbatim(10 płyt) wystarczy bo przez multi to w głupiego coda możesz nawalać do znudzenia......
    Dlatego też z czasem postanowiłem że sprzedam slim z RGH i kupiłem sobie tylko z LT.3.0 właśnie dla MULTI bo to nie ma nawet porównania do kampani.....takie jest moje zdanie.....mam nadzieję że pomogłem Ci dokonać ostatecznego wyboru

POMOGŁEM-DAJ PRZYDATNE!!!!!!!!!!

1 osoba to lubi.
  6. eM.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP
    ale w niektóre gry, żeby grać trzeba wykupić online pass więc kasę trzeba i tak wydać na grę

P.S lt+3.0 to ja mam chodzi głownie o tego iHasa i kupowanie płyt, a rgh

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Zależy dla kogo, jak ktoś lubi grać na XBL, to dużo lepszym wyborem będzie LT... Mnie nie interesuje gra na XBL, więc wole RGH i przynajmniej mam DLC za free :)

A w MP to gram na PC.

8. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ROBI772---dokładnie ja miałem i to i to więc mogę śmiało powiedzieć że na dłuższą metę MULTI to jedyne wyjście :D......dowodem na moje stwierdzenie morze być fakt że kampanie CRISIS 3 rozwaliłem w 4-5 h(KPINA) porównując do wcześniejszych tytułów........TAKA prawda MULTI bierzę górę nad grą OSOBOWĄ
    PC i multi---faktyczne niby jest te gameranger..jakoś tak ale to nie ma tego klimatu :D :D :D :p

9. wasilek6320

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niektóre gry nie posiadają online pass np wszystkie cod.....nie mają

10. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja polecam lt, ponieważ lepiej gra się na multi ze znajomymi.

W sklepie komputerowym ihas 124b to wydatek w granicach 80zł, więc lepiej idź kup ihasa z oryginalnym FW i sam wgraj pod verbatimy dużo taniej cię to wyniesie niż te ihasy z allegro

1 osoba to lubi.
  11. eM.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP
    a mógł byś podesłać jakiegoś linka gdzie to kupić bo przeszukałem multum sklepów i nigdzie nie znalazłem rev. B

12. darus0955

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  13. eM.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @UP
    Czytałem właśnie o programie BURNER MAX PAYLOAD ma on określoną listę nagrywarek, które obsługuje ten program niby nagrywa 1:1 xgd3, ale tak przeczuwam, że lepiej mieć rev B z wgranym fw pod dane Media ID płyty i mieć spokój niż bawić się jakimś programem. Inni jakieś problemy maja, niektórym nagrywa normalnie no rożnie to jest, że sam już nie wiem co wybrać

14. darus0955

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    masz teraz niezły dylemat jeżeli masz zamiar grać przez neta to bierz ihasa a jak tylko single to zrób rgh, ja wole lt bo w single wgl nie gram tylko i wyłącznie multi a 5 zł za verbatima to nie jest majątek

15. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL

LT - gra na xbl
    RGH - rozgrywka offline

Wybór już należy do Ciebie

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

16. Felmyst

Felmyst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz

LT - gra online, koszty związane z nagrywaniem płyt + xbox live. Czasem online pass.

RGH - kompletnie za darmo wszystko. W koszty gry można wliczyć czas poświęcony na pobranie gry. Gra offline.

Wysłane z mojego Pegazusa za pomocą Tapatalk 2.

17. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie do końca gra offline , ja bym napisał : gra bez XBL , bo przy RGH jak najbardziej jest możliwość grania w multi przez LINK'a - w gry obsługujące SYSTEM LINK
    Fakt faktem - sporo uboższa lista gier niż na XBL : link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community - ale zawsze coś :) - i to za FREE !! ,
    a projekt XB LIVE na RGH jest rozwijany , więc być może doczekamy się jeszcze gry na XBL

Wysłane z mojego GALAXY S+ za pomocą palca

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum