1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rgh przenoszemie profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez luba17, Luty 7, 2015.

1. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem szczesliwym posiadaczem przeróbki RGH ale mam jeden mankament. Od niedalekiego czasu zaczeło mi przeszkadzac to ze nie mam aktualnych składów w FIFA 15 i czytałem że trzeba przenieść profil gracza z dysku i o ile napisane jest jak to zrobic na konsoli "niezłamanej" o tyle o RGH nie znalazałem wspominki nawet o tym a nawet ktos dostał ban za to ze zapytał wiec pytam ja jeszcze raz - chciałem przenieść profil gracza zeby zaktualizowac składy sobie gdzie on jest, pod jaka nazwa sie kryje na dysku co musze przeniesc bo bede działał z programem horizon - potrzebuje bardzo szybkiej odpowiedzi bo pozniej przez długi czas moge nie miec dostepu do internetu. Prosił bym też o "jasną, chłopską odpowiedź i wytłumaczenie". Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a te modio gdzie mam sciagnac? na xboxa? jak?

5. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    stary napisane to jest tak jakbym enigme miał rozszyfrowywac dobra to z innej beczki pytanie - gdzie znajde mój profil na dysku lub moje zapisy gry na dysku bo to w tym całym modio niby jest potrzebne (w sumie w horizon tez)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skopiuj zwyczajnie na pendrive w oryg dashu... lub znajdziesz go w content któryś z katalogów

7. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tylko ze troche tych gier mam - fifa 15 w rgh ma jakis swój specyficzny numer? tak jak tam niby było 454(cośtamdalej)

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To przenieś na pendrive swój profil zlokalizujesz jego nazwę. Sam zrobiłeś sobie burdelu na dysku...

9. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no jo burdel rzeczywiscie mam 120 gier w kazda gram do kazdej mam zapis bo gram kariery itp i sam sobie burdelu narobilem grajac - to co wy tylko jedna gre macie i jedne zapis na konsoli? nie bede usuwał czegos czego nie skonczyłem np lub w co gram chyba troche logiki ludzie... a zreszta wszysko wazy ponad 150 gb wiec dlatego bardziej mi zalezy na lokazlizacji

10. luba17

luba17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum