1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH, przeróbka i dysk

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norbik91, Marzec 27, 2012.

1. norbik91

norbik91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, zamierzam przerobić slima, mam z związku w tym kilka pytań.
    Odnośnie samej przeróbki, szukam kogoś, kto zajmuje się tym w okolicach Katowic. Znalazłem dwie oferty:
    RGH Coolrunner Reset Glitch Hack Xbox 360 Katowice (2123828806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    http://tablica.pl/oferta/rgh---reset-glitch-hack-xbox-360-IDIJWp.html
    Ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi osobami? Wydaję mi się, że ta oferta z allegro wygląda na pewniejszą.
    Druga sprawa, ile taka przeróbka zazwyczaj trwa? Robi się to na miejscu, czy raczej trzeba czekać te kilka dni?

Poza przeróbką, interesuje mnie jeszcze kwestia dysku zewnętrznego. Kupiłem wersję 4gb, więc jakiś tam dysk potrzebuję.
    1. Czy da się grać z pendrive'a?
    2. Znalazłem jakiś stary dysk ata 3,5. Czy mając adapter z przejściem na USB, będę mógł go wykorzystać jako dysk zewnętrzny? Przeczytałem mnóstwo postów i trochę mi się już pomieszało. Wydaję mi się, że gdzieś ktoś wspominał o tym, że jako dysk zewnętrzny może być tylko 2,5. Tak jest, czy rzeczywiście coś pomieszałem?
    3. Czy ktoś próbował streamowania gier z laptopa? Znalazłem taki tutorial: http://www.xbox360iso.com/stream-games-from-t566306.html i zastanawiam się, czy to możliwe bez nadmiernego lagowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xanthi

Xanthi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów
    1. Tak
    2. Tak

4. lykanin

lykanin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Samorządki
    Tak bedziesz mógł grać z pendrive i bedziesz mógł podłączyć dowolny dysk usb do 2tb...

5. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    3. Mi jak na razie wszystkie gry działają bez problemu, ale niestety loadingi potrafią być naprawdę długie, dlatego korzystam z tej opcji raczej tylko do gier z Xbox Live Arcade'a.

Wczytywanie...

Poleć forum