1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH przestało widzieć dysk

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KubexRIO, Sierpień 22, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Posiadam XBOXa z rgh, do tego mam podłączony dysk Samsung 640 GB. Do tej pory wszystko było dobrze, konsola czytała dysk, gry i nie było żadnego problemu. Jednak wczoraj wyjąłem dysk jak konsola pracowała i od tej pory w RGH dysk jest niewidoczny mimo tego, iż po podpięciu do portu usb przez zewnętrzną kieszeń w FSD pokazuje się komunikat o tym, że dysk został podpięty. W oryginalnym menu XBOXa w zakładce pamięci masowe dysk widnieje jako niesformatowany, po podłączeniu do komputera jest dokładnie to samo. Czy jest jakiś sposób aby dostać się do danych, które są tam zapisane? Nie chciałbym stracić tylu GB danych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Był formatowany do formatu Xboxa czy Fat32 ?

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nigdy ale to przenigdy nie należy odpinać dysku podczas gdy pracuje. Miałem identyczny przypadek tylko,że straciłem 1 terabajt danych. Oczywiście wszystko jest kwestią przypadku,ale dla mnie była to nauczka na przyszłość i dziś przy rgh odpinam dysk dopiero gdy wrócę w konsoli do dasha.

5. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja to wiedziałem, żeby go nie odpinać, ale to był czysty przypadek. Dysk sformatowałem na nowo, temat do zamknięcia.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.