1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH-Pytania + Informacje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wesner, Październik 31, 2013.

1. wesner

wesner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam
    Wiem że takich tematów jak ten było setki jak nie tysiące, używałem szukajki ale nie na wszystkie pytania uzyskałem odpowiedzi.
    Mam Slima z 2011-08-10, wiem że RGH można zrobić, wiem że czip nie ma znaczenia. Zacznijmy od dysku, nie chce kupować szajsu od MS moje pytanie brzmi wiec JAKI DYSK ? Czytałem że WD dają rade, muszą być akurat tego producenta ? Seria dysków nie jest ważna ? są to dyski 2,5 czy 3,5 calowe ? Czy ta "Kieszeń" jest potrzebna ? Moje drugie pytanie jest nieco ważniejsze iż opowiem wam moją historie z XBOXAMI :) W 2001 kupiłem Pierwszego xboxa, w 2004 xbox360 który złapał rroda po około 2-3 miesiacach w serwisie był setki razy :) ( Odesłali mi konsole która po 3 min znowu załapała rrod :D ) wywaliłem ją, kupiłem znowu kolejną konsole tym razem po 4 tyg rrod :D, kolejny serwis, chodziła ! 3 mieś potem padła = kosz. W 2004-2008 miałem jak by nie zliczyć 7 xbox 360, aaaa teraz najlepsze:) Stary xbox pierwszej generacji działa do dziś :) Nawet śruby nie rozkreciłem :D walka z Xpudełkami trwa dalej, skusiłem się ! Dziś kupiłem 360 SLIM - jak z awaryjnoscią tego modelu ? Zrobie mu dobrze kupując RGH a on zaświeci na czerwono ? po 2 tygodniach?
    Co do RGH to tak czy ten facet Przeróbka RGH 16537 JTAG Xbox 360 Wrocław (3646113217) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Nie robie REKLAMY !! Jest godny polecenia ? Ktoś coś u niego robił ? Komentarze mówią swoje ale z doświadczenia wiem że to nic nie znaczy :) Gierki wrzucam przez ftp tak jak w xbox 1 ? Czy są jakieś nowe technologie ?

Dodam że xbox używany( Wygląda na nierozkrecany, nie używany, folie na obudowie. )
    Po graniu ok. 10 min na płycie czułem że jest ciepły/b. ciepły po przeciwnej stronie od dvd - przypuszczam że tu jest radiotor...Normalka ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie mogłeś mieć tyle konsol w takim czasie... Xbox wyszedł w 2006

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. wesner

wesner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    roczniki mi się pomyliły widocznie, czemu kojarzył mi się z 2004 nie wiem...:D A konsol faktycznie miałem tyle nawet gdzieś mam zdjecia, ale co do tematu to wgl odbiegasz od moich pytań i nabijasz posty :)

//Faktycznie, przy prawie 8.000 postów (pierwszy lejwoda na forum) to praktycznie każda jego wypowiedź to nabijanie postów :D
    ~z0nk31

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wystarczy popatrzeć na konsolę i oczywiste że nie wejdzie dysk 3.5. Rgh u mnie taniej... Na Cr 3. Wole nie widzieć tych zdjęć... Heh

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. wesner

wesner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Cholera ją wie, może ma jakieś ukryte "szuflady" na dyski :p hehehe. Ten 2.5 to jaki ? Jak byś mógł to rozwiń troche swoją wypowiedź przywiązując mojego tematu WSZYSTKICH TRUDNYCH PYTAŃ które zadałem, bo tak to możemy pisać przez tydzień i nikt się niczego nie dowie. A Zdjecia jak gdzieś znajde do wrzuce. Wkońcu to forum, no ale żeby odpowiadać po jednym zdaniu:)

7. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. wesner

wesner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam
    Nie wiem po co dałeś tego linka, przeczytałem ten temat już dawno temu. Nie boje sie lutownicy i pewnie i bym to zrobił sam ale nie mam zamiaru sie w tym babrać i tracić czas za 100 zł :p Teraz tak, zrobie RGH włoże dysk, już mam przygotowany. Tak z ciekawosci pytam sie ile by kosztowało LT 3.0 od kogoś z forum?

9. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zależy jaką masz płytę w tej slimce..a co za tym idzie jaki masz napęd.

Jaka data produkcji ??
    jeśli napęd 16d4s - to 70-100zł
    jeśli 16d5s - to 240-300zł

Patrz w dziale USŁUGI.

10. wesner

wesner Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    #Jabar
    Dzieki za informacje. Właśnie przeglądałem ten dział. Pytanie do Ciebie jakie masz temperatury swojej konsoli ? Ja w tunelu powietrza po 30 minutach gry na DVD około 70 co o tym sądzisz ?
    EDIT : Widze ze grałeś w GTA V czy to prawda że ta gra tak się "przycina" spadki fps/freezy/ zawieszanie gry itp ?

Wczytywanie...

Poleć forum