1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - pytania od swieżaka ;D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sherlock, Listopad 18, 2012.

1. sherlock

sherlock Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Witam. Otóż już na samym początku chciałbym powiedzieć że jestem bardzo świeży w temacie RGH. A więc tak. Chce zrobić sobie RGH, wiadomo, bardziej oszczedna. Mam xboxa phat z dashem 15574. Słyszałem, że na tym dashu nie da się zarobić RGH, lecz mój kumpel ostatnio se ja zrobil. Miał na pewno najnowszy dash, bo miał konsole podpieta do neta. Ma on slima. Ma on teraz freestyle dash 3, interfejs podobny do dasha 13599. A więc tu moje pytania : mogę zrobić RGH? Czy jeżeli odbiore konsole z serwisu, nagram grę na pendrive i gram? Jak jest z okladkami gier? Czy można je jakoś nagrać na pendrive? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zamiast zakładać nowy temat i czekać aż ludzie ci podadzą na tacy, użyj wyszukiwarki i się trochę rozglądnij bo wszystkie odpowiedzi na twoje pytania już padły gazylion razy! A co do dasha 15574+ to jak znajdziesz serwis który na nim robi RGH to daj znać, mam kilka konsol do zrobienia.

....kosz

Wczytywanie...

Poleć forum