1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Pytanie odnośnia wgrywania gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xolex, Luty 24, 2014.

1. xolex

xolex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wypakowałem grę NFS Rivals programem exiso z pliku do XEX i powstało mi coś takiego:
    contetn.jpg | | Fotki, Zdj?cia, Obrazki Fotosik.pl
    i zabardzo nie wiem co z tym zdziałać :/
    folder content mam wyciąć i zawartość jego wstawić do folderu content w XBOXie, a reszte do folderu z grami, czy też cały folder NFS wstawić do folderu z grami i dodatkowo content do content, czy też tylko do folderu z grami a z content nic nie robić? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
    Mam RGH.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Content przenieś do content na hdd a resztę zostaw w folderze i wrzuć do folderu z grami.

Wczytywanie...

Poleć forum