1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Reinstalacja pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szugo78, Listopad 19, 2013.

1. Szugo78

Szugo78 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym zrobić reinstalacje FreeStyle Dash na FSD 3.0 Rev775 mam poprzednią wersje takim sposobem oczywiście nie wiem czy dobrze.
    Mam pobranego nowego FSD 3 v775 skopiuje go na pendrive w katalogu o nazwie Freestyle i zrobie kopie tego samego katalogu o nazwie Freestyle2 oczywiście też go umieszczę na pendrive. Potem podepne do konsolki i uruchomie Xex Menu.Po uruchomieniu Xex Menu wybieram USB i po kolei wchodze w katalog FreeStyle2 i wciskamy A na pliku Polish.xex – uruchomi mi się FreeStyle z Pendrive.Póżniej Manager plików kasuje stary folder Freestyle a na jego miejsce kopiuje ten z pendrive o nazwie Freestyle. Tyle wiem nie wiem czy dobrze i co jeszcze czy trzeba coś ustawiać lub zmienić. Proszę o konkrety

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie musisz tak kombinować.
    Skasuj w xexmenu całą zawartość folderu z fsd, i z pena lub przez ftp skopiuj całą zawartość nowego fsd w to miejsce.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

4. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. ale mam tylko folder z Freestyle Dash i nic więcej nie mam pliku launch.ini czy to nie szkodzi?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz na bank plik launch.ini
    Jesli fsd startuje ci z konsola to masz tez dashlaunch .
    Jesli wrzucisz nowy fsd dokladnie w miejsce starego to nic nie bedziesz musial robic.

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

6. Szugo78

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. a mam jeszcze jedno pytanie z waszego forum ściągłem FSD 3.0 Rev775 PL. Pełne spolszczenie czyli dwa pliki Plik
    XEX: Polish_3.0.775
    Skórka: Default_3.0.775_PL
    czy oby dwa pliki wrzucić do folderu skin i jeszcze jedno pytanie w tym nowym Freestyle Dash co pobrałem z sieci jest już plik default.xzp tylko ma inną wage czy mam go wykasować a wrzucić te ściągnięte z waszej strony.

Wczytywanie...