1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Reset Glitch Hack, 5 pytań odnośnie przeróbki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez labamba63, Maj 20, 2012.

1. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    mam konsolę xbox 360 Slim już od dłuższego czasu i 2x przerabiałem ją na LT, teraz zdecydowałem się, że przerobię ją na RGH, ponieważ nie gram przez Live i tuteż nasuwa mi się kilka pytań na myśl.

1. Czy mając LT i zmieniając na RGH nie będzie żadnych problemów z przerobieniem?
    2. Czy mając RGH będę mógł aktualizować dasha bez obawy o utratę przeróbki? (myślę tu o aktualizacji przez PenDrive nie internet)
    3. Jakie konsole Xbox Slim na dzień obecny da się przerobić myślę tu np. o dacie prod.
    4. Czy RGH się aktualizuje tak jak w przypadku LT, czy ta przeróbka będzie na tyle wystarczająca, że gry wychodzące w przyszłości będą działać
    5. Rozumiem, że wszystkie dyski (Samsung, Verbatim, Toshiba itp.) 2,5 cala do 2TB będą działać i zostaną wykorzystane w 100% (jak mam 200gb to widze 200 nie 16) + konsola odczytuje je w formacie NTFS (bo na Fat32 nie mogę zgrać iso 8gb [chyba ze jest jakis sposob])

Liczę na odpowiedzi i z góry dziękuję
    Aha byłbym zapomniał czy mógłby się ktoś wypowiedzieć o tych aukcjach?
    1. RGH RESET GLITCH HACK XBOX FAT SLIM JTAG BYDGOSZCZ (2332435405) - Allegro.pl - Wi
    2. RESET GLITCH HACK JTAG RGH XBOX360 FAT/SLIM POZNAN (2334572275) - Allegro.pl - Wi

ta pierwsza wydaje mi się wiarygodniejsza i uzyskuję gwarancję chociaż w tej drugiej 11 osób skorzystało z usług tego allegrowicza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lmmorris

lmmorris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    1. nie będzie problemów
    2.nie ma potrzeby aktualizacji dasha po przeróbce na rgh, gry nie będą wołać o aktualizację
    3.z tego co wiem to wszystkie slimy są do zrobienia
    4.Rgh polega na wlutowaniu chipu do płyty głównej, nie ma żadnych aktualizacji, przerabiasz raz i ewentualnie dogrywasz nowe wersje FSD jak chcesz (z pendrive)
    5.Wszystkie dyski chodzą ale muszą być sformatowane na FAT32, nie ma problemu z wrzucaniem plików, gry musisz przerabiać z .iso do god lub xex
    Z aukcjami nie pomogę

Wczytywanie...

Poleć forum