1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH restart konsoli przy skanowaniu gier FSD 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arek7923, Styczeń 15, 2013.

1. arek7923

arek7923 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    Przeglądałem forum lecz nie znalazłem podobnego problemu jaki mnie spotkał otóż pobrałem sobie dość sporą paczkę gier XBLA, zawiera około 520 tytułów próbuje ustawić ścieżkę do tych gier jak dotąd wszystko ok, wyszukuje gry lecz w pewnym momencie konsola się zawiesza i restart. Ponownie już nie wstaje ciągle restarty przez co trzeba reinstalować FSD. Próbowałem odpalać FSD z dysku twardego i też nic nie pomogło, zmieniłem jakość okładek na low i też nic. Czy jest możliwe ze taka liczba gier możne restartować konsole? Wcześniej miałem okolo 10 gier XBLA i nie było żadnego problemu z restartami. Proszę o pomoc.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może spróbuj dawkować konsoli gry? Wiem, że przy takiej ilości gier to uciązliwe, ale widocznie dostaje czkawki.

4. arek7923

arek7923 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie pomogło przy około 60 grach konsola się zrestartowała, chciałbym dodać ze nie jest to crash FSD tylko restart konsoli.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: RGH restart konsoli przy skanowaniu gier FSD 3.0

Wywalaj pojdynczo tytuly, jakas gra to robi.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Nie przerwales przypadkiem pobierania okladek?

7. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Wczoraj miałem takie same objawy przy odświeżaniu listy ok 40 gier w katalogu X360, 2 razy restart samoczynny, a raz crash i pytanie o restart FSD... podejrzewam że to po prostu za dużo było i nie wyrabia.... jaką masz wersję FSD rev.483 ? Bo u mnie na takiej właśnie się wykrzaczyło. Udało mi się w końcu zakończyć ściąganie ok. 300 elementów i problem nie powrócił.

8. arek7923

arek7923 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: RGH restart konsoli przy skanowaniu gier FSD 3.0

Wersja fsd to 3.0 rev 483, ale probowalem na starszych wersjach i bylo to samo. Na starcie fsd skanuje dysk wykrywa mi 501 gier na 516 wiec raczej nie problem w ilosci tylko jakas gra to moze powodowac. Dzisiaj bede szukal jaka. Przerwalem pobieranie okladek nie raz ale problem wystapil tez podczas pobierania takze to chyba nie to. Dzieki za szybka odpowiedz. :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

9. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    U mnie problem pojawial sie po przerwaniu pobierania okladek. Druga sprawa wylacz automatyczne skanowanie.

10. robi6969

robi6969 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    arek7923 daj znać jak dojdziesz, która to gra powoduje te problemy - ja niestety mam ten sam problem, 514 gier XBLA i wywala na skanowaniu dysku, wyłączyłem automatyczne skanowanie i konsola się nie wyłącza, natomiast przy próbie skanowane ręcznego raz wyłączyła się na pozycji ok 60-tej, a przy kolejnym skanowaniu prawie pod sam koniec, dodam, że u mnie zachowanie jest inne ja nie mam restartu tak jak piszesz tylko konsola się po prostu wyłącza i muszę ją odpalać jeszcze raz.

11. neuropathic

neuropathic Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Temat stary jak śiat ale proszę o odpowiedź czy ktoś zna objawy i zapobieganie?

12. Lulek86

Lulek86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też tak mam i wydaję mi się, że będę musiał FSD postawić na nowo. Xbox wyłącza się podczas skanowania gier.

13. neuropathic

neuropathic Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zainstaluj aurora

Wczytywanie...

Poleć forum