1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh rzeszów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ziems, Czerwiec 22, 2013.

1. Ziems

Ziems Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

1. Mam pytanie odnoście przerabiania konsoli w Rzeszowie, czy jest ktoś kto przerabia konsole, chodzi mi o kogoś z doświadczeniem/serwis a nie o studenta który po raz pierwszy widzi na oczy lutownice.

2. Przebywam obecnie w Anglii, i zastanawiam sie nad kupnem xbox-a przez ebay, oraz wysyłkę od polski a następnie przerobienie. Opłaci mi sie to ? Robił może ktoś tak, i co z blokadą regionalną.

Z góry przepraszam, jeżeli już podobny temat istnieje, ale jest na wyspach w celach zarobkowych, i nie mam dobrego dostępu do komputera.

Wczytywanie...

Poleć forum