1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH skasowało mi gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LukePL, Maj 4, 2014.

1. LukePL

LukePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    RGH skasowało mi gry to już się dzieje 3 raz czy da się je jakoś odzyskać czy trzeba znów pobierać :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Rgh nie skasowalo ci gier... uszkodzony masz zapewne dysk

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

4. LukePL

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    foldery są nie ma tylko w niektórych grach plików GOD i już dzieje się tak któryś raz, a zapomnialem dodać że przed tym się jakby konsola zawiesiła czarny ekran i dało radę tylko wyłączyć przez wylączenie zasilania

5. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Uszkodzony dysk....

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Nie wiem jak u Ciebie ze znajomością linuksa, ale czasami pomaga podłączenie dysku pod czymś innym niż Windows. Parę razy już tak miałem że winda nie dawała sobie rady z fat32 a Ubuntu jak najbardziej i mogłem trochę danych odratować.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

7. LukePL

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wczoraj usuwałem arcadówkę bo nie chciała działać i zamiast tylko tą grę to mi pokasowała wszystkie, okładki i wszystko jest oprócz gier

8. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Wg mnie dysk fizycznie nie jest uszkodzony (bad sectors) a posypała się tabela alokacji. Do odzyskania. Kwestia ile się na tym znasz i ile ewentualnie możesz stracić jeśli posypie się wszystko. No chyba że prościej i szybciej jest Ci ściągnąć rary od nowa.

EDIT:

W sumie to jak chcesz to podłącz dysk pod windę, sprawdź jaką dostał napęd literę, a potem z promptu wklep:

chkdsk litera_dysku: /f
    np.: chkdsk e: /f

i sprawdź co się dzieje.

Edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim, nast. razem polecą pkt - #Jabar

9. LukePL

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki za zainteresowanie tematem, trochę się orientuje w temacie dysków i po sprawdzeniu chkdsk nic nie pokazał w hdd heath też ma 100% health także obstawiam, że to felerna arcadówka lococycle (długo usuwał a potem zobaczyłem, że kasuje pliki xex i god. Odzyskać próbowałem, ale to nic nie dało. Grę usuwałem poprzez FSD3

Wczytywanie...

Poleć forum