1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rgh system link problem z wchodzeniem na server

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kachniar, Październik 20, 2014.

1. kachniar

kachniar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    siema
    szukałem już sporo takich tematów i na google i tu ale nic konkretnego nie było co by mi pomogło

Ustawiłem system link tak jak być powinno ale gdy próbuje się połączyć z serverem po 5s odłącza mnie i wyskakuje error "unable to connect to host"
    wcześniej miałem problemy ze wgl serverów nie widziało mi , próbowałem już chyba wszystkiego włącznie ze zmianą portów , zmianą w launch.ini aktualizacją dash'a do 775 , dodatki DLC wszystko po to by pograć w cod ghosts
    Dodam ze kilka razy połączyło mnie z serverem i grałem lecz po wyłączeniu konsoli gdy chciałem ponownie pograć juz nie mogłem znaleźć servera

może ktoś z kolegów poradzi co mam zrobić żeby w końcu normalnie usiąść i pograć multi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    W ustawieniach, tam gdzie są pluginy masz przy portach 3071 i 3072 (jak dobrze pamiętam) pass? Jeżeli tak to spróbuj inaczej. Mi wywalało ten sam błąd przy próbie gry w BO2 mimo tego, że miałem pass. W BO2 wchodzę w multiplayer, System Link, naciskam przycisk "Guide" wybieram system link, daje 2x refresh, wybieram pokój, następne znowu refresh, 2x przycisk "B" (aby powrócić do gry), daję Join Game i wybieram gościa, do którego się dołączam.

Wczytywanie...

Poleć forum