1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh title update

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Manhun, Wrzesień 2, 2013.

1. Manhun

Manhun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od niedawna mam rgh i mam pytanie. Mam Assassin's Creed 3 i sciagnalem soie do niego dodatki. Gdy wchodze w gre pojawia sie komunikat ze dodatki sa ale nie dzialaja bo trzeba pobrac aktualizacje z xbox live. Pobralem ten title update pod moje ID gry. Rozpakowalem to horizonem i wrzucilem na pendrive. I teraz moje pytanie. Gdzie i jak to wrzucic na xboxa, zeby dzialalo. Nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi na to pytanie. Prosze o odpowiedz bez polskich znakow, bo ich nie widze tzn widze ale hieroglify jakies. Ps AC 3 jest na 2 plytach i mam go na pendrive bo na dysku juz miejsca nie ma, nie wiem czy to wazne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox360g

xbox360g Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kamionka
    Co do pytania to nie wiem. Ale wiem jak zmienic zebys nie mial tych "hieroglifof". Musisz w ustawieniach zmienic jezyk na polski

Co do pytania to nie wiem. Ale wiem jak zmienic zebys nie mial tych "hieroglifof". Musisz w ustawieniach zmienic jezyk na polski. ustawienia>ogolne ustawienia>na samym dole masz jezyk forum

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum