1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Title Update

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MaNiAk91, Wrzesień 9, 2013.

1. MaNiAk91

MaNiAk91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam...

Mam problem zgra Diablo3... (nie wiem jak z innymi) Chce pograc na linku z Dodatkiem TU#2 Ale gdy go pobierami aktywuje wchodze w gre klikam na X potem System link to pisze TU: 0 (TU#2 Available)...

Czemu pobrane TU nie aktywowalo sie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lmmorris

lmmorris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Może masz inna wersję gry, sprawdź media id, ja miałem problem po spolszczeniu wersji protocol angielskiej, savy zaczęły działać po ściągnięciu odpowiedniego TU ręcznie. Ale może chodzi o coś innego, pozdrawiam

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum