1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH trinity e76

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czarodziej1020, Październik 4, 2014.

1. czarodziej1020

czarodziej1020 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem a mianowicie robiłem rgh na trince od razu mówię nie pierwszy raz a może z 20 i mam pewien problem konsola wszystko poszło dobrze do pewnego momentu kiedy to byłem zadowolony z botów bez obudowy wiec pora na sprawdzenie z obudową wsadziłem płytę przykręciłem no i lipa boty ale odpala aż tu nagle po odpaleniu błąd e76 zmiana czipa nic nie daje xell odpala ładnie ale do dasha nie wchodzi tylko dostaje e76 POMOCY

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wywal chip wgraj retail sprawdź czy działa sieć po kablu, zerknij czy czegoś gdzieś nie przerwałeś montując obudowę napęd itp.

4. czarodziej1020

czarodziej1020 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie działa lan przez xell nie idzie się dostać aby odczytać cpu key da się jakoś ominąć sprawdzanie sieciuwki z tego co widzę j-runner ma opcje wyłączenia lan ale nie działa mi j-runner ma ktoś morze do wystawienia j-runera z paczka dash 16747........................................... Ni z tego ni z owego konsola ruszyła

Wczytywanie...

Poleć forum