1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - używany czy nowy?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eit, Luty 24, 2012.

1. eit

eit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nadal mam wątpliwości czy lepiej wybrać konsolę używaną z RGH, czy kupić Slima i dopiero wtedy zamontować chip?

Podaję dwie, moim zdaniem, najciekawsze oferty z allegro:
    - XBOX 360 PREMIUM 60 GB + RGH ORAZ LT 3.0 PLUS GRY (2161869875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - RGH, Xbox Premium, dwa pady, to też jest dodatkowy plus moim zdaniem
    - Xbox 360 Premium RGH JTAG 500 GB 2 PADY GWAR 3 m-c (2156584432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - tutaj mamy RGH, zewnętrzny dysk, dwa pady i gwarancję rozruchową, więc mamy właściwie pewność, że Xbox jest sprawny

Z drugiej strony, gdybym chciał kupić nowego x'a i przerobić, to kosztorys wyglądałby następująco:
    - konsola Slim 250 - 850 zł
    - RGH - 200 (na okrągło)
    Razem daje to 1050 + ewentualnie 100 za drugiego pada

Pytanie więc, czy warto dołożyć te 200-300 złotych i kupić nowego x'a - wtedy nie musimy się martwić, w jaki sposób poprzedni właściciel traktował konsolę, czy przypadkiem nie było z nią problemów, a ponadto mówi się, że Slimy są właściwie bezawaryjne, więc utrata gwarancji nie jest znowu taka straszna. Zaś jeśli w używanej przypadkiem trafiłby się Rod, to i tak musimy blisko 200 złotych dołożyć do konsoli, więc wychodzimy właściwie na zero.

Jakie są wasze opinie? Ktoś wie z własnego doświadczenia, czy warto kupić używanego xboxa, a może ktoś się naciął na zły sprzęt i stanowczo odradza?

Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Wg mnie te premiumy sa drogie bo falcony po 600zl chodza. Tu masz jaspera allegro.pl/xbox-360-jtag-rgh-elite-jasper-lt-3-0-20gb-pad-i2161506987.html.

Dokupisz ew wiekszy dysk i pada i masz konsole na lata

Ta konsola z dyskiem 500gb jest bez hdmi czyli pewnie po rodzie. Ten jasper jest najlepszym wyjsciem.

Wysłane z mojej XPERII Neo V za pomocą Tapatalk.

4. eit

eit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niby tak, ale sam dysk kosztowałby w takim wypadku, plus minus 200 złotych, więc dobijam do 900. Za 850 mam nowego Slima 250, a nie dwuletniego Elite'a. Dlatego pytam: czy po prostu jest sens?
    Apropo, jak widzę nick to domyślam się, że zajmujesz się naprawą konsol: prawda to więc, że Slimy są właściwie bezawaryjne?

5. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Tak jak i jaspery. Kupisz rzecha za te 900zl i po kilku miesięcach rod. A slim cie wyjdzie grubo ponad 1100zl. Ja na twoim miejscu kupilbym fat jaspera moze urwiesz za 750, dysk sprzedaz za 50 kupisz 250gb, zostanie na 2 pada.i w tysiącu sie zmiescisz.

6. eit

eit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Problem w tym ze nowego slima nie przerobisz ani nie zrobisz rgh bo ma plyte corona.

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tylko nowy slim, jak jest wyprodukowany po sierpniu to nie zrobisz narazie RGH, bo jest nowa płyta główna na której nie idzie.
    Jak chcesz brać xbox`a to Slim`a albo z płytą główną Jasper. Innych się poprostu nie opłaca.

9. eit

eit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałbym się upewnić: żeby zrobić RGH na Slimie, data produkcji musi być przed wrześniem 2011, a płyta główna Trinity, tak? Czy coś jeszcze trzeba dodać do tej listy?

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Przed sierpniem 2011 musi być wyprodukowany a z tyłu mieć amperaż 10.83A.

@Down
    Może gościu miał nowego, ale z płytą trinity, obecnie raczej w sklepie nie dostaniesz przerabialenej (ani rgh ani na LT) jest nowy napęd i nowa płyta corona.

11. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Ja kupiłem nową Slimkę 250GB z wgranym od razu chipem RGH, full zestaw za 1270zł ;)
    Śmiga jak ta lala, więc polecam nowego Xbox'a kupić.

Wczytywanie...

Poleć forum