Rgh wyłącza się xbox przy odpalaniu gier

JagaFan

Świeżak
Świeżak
Witam,

tak jak w temacie gdy odpalam niektóre gry wyłącza się xbox, nie ważne czy przerobione iso2god czy exiso-GUI. Czy może ktoś doradzić jak temu zapobiec?

Pozdrawiam
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie gry ?
 

remix1984

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Widzę że temat poniekąd umarł.. ale ja zapytam podając przykładowe gry.
Kinect Sports część pierwsza... Da się grać tylko jako gość... każda próba zalogowania się kończy się resetem. (czyściłem cache) i próbowałem co najmniej dwóch źródeł.
Minecraft da się odpalić tutorial.. próba odpalenia normalnej gry kończy się resetem. (odblokowana. na nie odblokowanej dało się grać w demo).

EDYTA:
Doczytałem że w minecrafcie wystarczy zmienic fakelive na false i powinno działać...
To teraz nobowe pytanie.. Co się stanie jak wyłacze Fakelive? mogą mnie zbanować czy cos w tym stylu? musze uważać zeby nie łączyć się z siecią ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
fakelive możesz włączać i wyłączać nie ma żadnego wpływu na internet

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

remix1984

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK.
Fakelive usunęło problem z Tekken tag tournament 2 , kinect sports i minecraft... także jestem pewny w 100% że nie ma chyba gry która by w jakiś tam sposób nie ruszyła...
tylko teraz pojawia się pytanie a nawet trzy.
1. Jak lepiej mieć Włączone cały czas i wyłączać jak gra potrzebuje czy na odwrót? ma to jakieś konsekwencje ?
2. Czy jest jakiś dodatek który pozwoli mi ustawienie kiedy ma być FL a kiedy nie? chodzi o to że np do minecrafta musze mieć Fakelife wyłączony.
3. Czy właczenie Auto Fakelive cos w tym pomoże ? włączyłem na próbę i zobaczę jak to to działa, choć wyłączyłem FL i myślę że teraz i tak wszystko będzie latać jak trzeba.
 

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK.
Fakelive usunęło problem z Tekken tag tournament 2 , kinect sports i minecraft... także jestem pewny w 100% że nie ma chyba gry która by w jakiś tam sposób nie ruszyła...
tylko teraz pojawia się pytanie a nawet trzy.
1. Jak lepiej mieć Włączone cały czas i wyłączać jak gra potrzebuje czy na odwrót? ma to jakieś konsekwencje ?
2. Czy jest jakiś dodatek który pozwoli mi ustawienie kiedy ma być FL a kiedy nie? chodzi o to że np do minecrafta musze mieć Fakelife wyłączony.
3. Czy właczenie Auto Fakelive cos w tym pomoże ? włączyłem na próbę i zobaczę jak to to działa, choć wyłączyłem FL i myślę że teraz i tak wszystko będzie latać jak trzeba.
Ja mam cały czas wyłączone
 

Do góry Bottom