1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh wyłącza się xbox przy odpalaniu gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JagaFan, Grudzień 5, 2015.

1. JagaFan

JagaFan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

tak jak w temacie gdy odpalam niektóre gry wyłącza się xbox, nie ważne czy przerobione iso2god czy exiso-GUI. Czy może ktoś doradzić jak temu zapobiec?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
  4. remix1984

remix1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widzę że temat poniekąd umarł.. ale ja zapytam podając przykładowe gry.
    Kinect Sports część pierwsza... Da się grać tylko jako gość... każda próba zalogowania się kończy się resetem. (czyściłem cache) i próbowałem co najmniej dwóch źródeł.
    Minecraft da się odpalić tutorial.. próba odpalenia normalnej gry kończy się resetem. (odblokowana. na nie odblokowanej dało się grać w demo).

EDYTA:
    Doczytałem że w minecrafcie wystarczy zmienic fakelive na false i powinno działać...
    To teraz nobowe pytanie.. Co się stanie jak wyłacze Fakelive? mogą mnie zbanować czy cos w tym stylu? musze uważać zeby nie łączyć się z siecią ?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    fakelive możesz włączać i wyłączać nie ma żadnego wpływu na internet

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

6. remix1984

remix1984 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK.
    Fakelive usunęło problem z Tekken tag tournament 2 , kinect sports i minecraft... także jestem pewny w 100% że nie ma chyba gry która by w jakiś tam sposób nie ruszyła...
    tylko teraz pojawia się pytanie a nawet trzy.
    1. Jak lepiej mieć Włączone cały czas i wyłączać jak gra potrzebuje czy na odwrót? ma to jakieś konsekwencje ?
    2. Czy jest jakiś dodatek który pozwoli mi ustawienie kiedy ma być FL a kiedy nie? chodzi o to że np do minecrafta musze mieć Fakelife wyłączony.
    3. Czy właczenie Auto Fakelive cos w tym pomoże ? włączyłem na próbę i zobaczę jak to to działa, choć wyłączyłem FL i myślę że teraz i tak wszystko będzie latać jak trzeba.

7. fiera24

fiera24 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja mam cały czas wyłączone

Wczytywanie...

Poleć forum