1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH + wymiana oryginalnego dysku - PORADY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yanku, Lipiec 12, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, miałem już wcześniej konto, ale hasło przepadło i jakoś odzyskiwanie nie idzie, więc jeszcze raz się przywitam tutaj, by nie łamać regulaminu :)

Przejdźmy do sedna !

Mam Xboxa Jaspera Elite i jestem bardzo zadowolony, jednak LT 2.0, więc brak możliwości odpalania najnowszych gier, trzeba inwestować w LT 3.0, Ihasa, kolejne płytki itp ... i tak się zastanawiam nad przejściem na RGH, bo to już męczy (no i oczywiście XBLA i DLC :D)

ALE !

Życie jakoś mnie już nauczyło 'jak działa to nie próbuj polepszyć bo zepsujesz' - coś w tym jest :p
    Więc zastanawiam się czy przerobić tego którego mam (czerwony ! szkoda było by mi go uszkodzić :) ), czy kupić coś specjalnie pod RGH a tego zostawić do grania płytkami tymi które już mam, lub usunąć LT i grać na LIVE :)

-- JAK NIE MASZ CZASU TO CZYTAJ OD TĄD --

Generalnie pomysł jest taki :
    1. Kupić jak najtańszego JASPERA (jak najmniejszy dysk)
    2. Kupić dysk SATA 2.5 320-640 GB i zamienić go w oryginalnej obudowie od MS
    3. Sformatować nowy dysk pod XB
    4. Oddać do profesjonalnej przeróbki RGH z że tak powiem 'pełnym serwisem' (np. Eslord)
    5. Cieszyć się z RGH i wrzucać wszystko przez FTP (bo 300-600 GB IMO spokojnie wystarczy na GODa)
    6. Za ewentualnie zaoszczędzone pieniądze kupić

Co o tym myślicie ? Jakieś uwagi ? Błędy w moim toku rozumowania ?

-- CZY LEPIEJ ? --

a) Kupić przerobionego XB (z 1000 niestety trzeba szykować :/)
    b) Kupić dysk i jednak przerobić tego co mam ?

-- Dlaczego nie chce podłączyć zewnętrzego dysku usb ? --

Odpowiedź jest bardzo prosta i być może dla niektórych głupia, ale tak już mam ...
    ... Jestem ESTETĄ - nienawidzę żadnych kabli na wierzchu, zawsze staram się by sprzęt wyglądał estetycznie i działał jak należy.
    Ponadto jeśli chodzi o FATa to usb ma z przodu, więc na upartego ten dysk zewnętrzny mógłby być tylko (z opisanych względów) do SLIMa
    Powód nr 2 ? WYGODA - ciągłe przełączanie przenośnego dysku / podpinanie pendrive i kopiowanie jakoś mi się nie uśmiecha, tak to kilkastet GB w środku i FTP - moim zdaniem najlepsza opcja :)

Przepraszam za 'wylewność', ale mam nadzieję, że napisałem wszytko zrozumiale i dosyć przejrzyście

pozdrawiam serdecznie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Robic na tym co masz, padnie zdejmiesz obudowę przelzysz na innego. Lecz jest ona koszmarna i tak. Usb masz z tyłu konsoli też. Slima z rgh idzie kupic juz za 500zł.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wg mnie:
    1. zostaw tego jaspera co masz
    2. dokup dysk
    3. ten punkt wiąże się z powyższym
    4. szczerze polecam Ci zrobienie RGH, jeśli wykona się to profesjonalnie to będziesz się cieszyć konsolą tak samo długo jak bez RGH
    5. ja mam dysk 500gb, rgh od ok. 2 miesięcy i ponad połowa miejsca jest wolna więc 640GB to wg mnie bardzo dużo

oryginalne gry sprzedaj dopóki mają wartość a za uzyskane pieniądze zainwestuj w rgh, jeśli masz konkretne tytuły to powinieneś spokojnie odzyskać pieniądze na samych grach :p

poza tym tak jak napisano wyżej wyjście USB masz też z tyłu obok wejścia sieciowego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum