1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh xbox 360 falcon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jeziorek56, Styczeń 29, 2014.

1. jeziorek56

jeziorek56 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam xbox'a 360 falcon z lipca 2008 r. przerobionego na lt 2.0. W serwisie mi powiedziano, że jak zrobią RGH to mogłyby być problemy z chłodzeniem. Konsola podczas użytkowania chodzi bardzo cicho, nawet gdy grałem ok. 10h w gta 5, wentylator chodzi tak samo, bez żadnych zmian.
    Według was warto przerobić taką konsolę? Z tego co wiem nic nie było naprawiane.

P.S Będę jej używał przez jeszcze dłuugo, więc kupno slimki nie wchodzi w grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bzdury gadają w tym serwisie i tyle. Powiedzieli Ci może dlaczego niby miały by być problemy z chłodzeniem po zrobieniu rgh ? Bo jestem ciekaw :)

4. jeziorek56

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mówił coś takiego, że dużo reklamacji miał na falcony dot. przegrzewania się a np: na slimy w ogóle.

5. DaJkamieniA

DaJkamieniA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kamionka
    Ale może ci się konsola psuć bo to falcon.

6. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Gadają tak, bo falcony przed 07.2008 chorowały na RROD i E74. I w razie jego wystąpienia po przeróbce RGH boją się, że cała wina pójdzie na nich.

7. jeziorek56

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli moja konsola leży na półce poziomo i w ogóle nie słychać jak wiatraczek chodzi to jest chyba mniejsze prawdopodobieństwo na rrod tak?
    Z resztą w serwisie mówił, że u mnie poprawnie chodzi wentylator. Jest sens wgrywania do 5 letniego xbox'a rgh, boje się, że oddam go do przeróbki, a po tygodniu mi nie będzie działał.

Wczytywanie...

Poleć forum