1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Xbox 360 slim Trinity

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GodFather997, Lipiec 25, 2013.

1. GodFather997

GodFather997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska
    Witam
    Zamierzam zrobić na swojej konsoli RGH .
    Konsola jest z 2010 roku i na naklejce jest 10,83 A więc trinity.
    Kupiłem orginalny Coolrunner rev C oraz j-r programmer
    I moje pytanie obecnie posiadam dash 16202 aktualizować go do 16203 ?
    Oraz czy postępując zgodnie z filmem https://www.youtube.com/watch?v=niO_vLcNd44 będzie wszystko ok ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Film ok, dash możesz zrobić do 16203 nie ma różnicy bo zawsze możesz później wybrać w jr jaki dash ma zrobić, powodzenia rób dokładnie i powoli. Na forum masz dużo potrzebnych informacji.

Tak z ciekawości nie lepiej było komuś dać do zrobienia, cena programator+ chip= Rgh u któregoś z nas.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum