1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Xbox 360 Slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fasberg123, Listopad 16, 2015.

1. Fasberg123

Fasberg123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym zrobić przeróbkę RGH na swoim xboxie, ale tylko chodzi mi o to, żebym mógł odpalać oryginalne gry z dysku, jeżeli je zainstaluje, więc, czy muszę dać je fachowcom jakimś żeby mi coś tam podłubali w konsoli, czy coś wgrać, bo troche po googlowałem, i są jakieś filmiki na YT, że wystarczy jakieś pliki zainstalować, i wgl i ma być, z tym bym sobie jakoś tam pewnie poradził, tylko chciałbym mieć pewność, że po tym będą mi gry działać po zainstalowaniu bez płytki, bo jeżeli jednak coś trzeba lutować to się nie będę bawić bo nie będę ryzykować, pomóżcie, czy to pomoże, i sam będę mógł to zrobić :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Lutowany jest chip w konsoli do płyty głównej. A i RGH to granie offline, o graniu po sieci zapomnij.

4. amisz86

amisz86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Trzeba zaprogramować i zamontować chip w konsoli poczytaj o tym w dziale RGH.

Wczytywanie...

Poleć forum