1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Xbox Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dyzmanus, Styczeń 6, 2013.

1. dyzmanus

dyzmanus Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Twardogóra
    Witam. Nie mogę sobie poradzić z grami Xbox Arcade, w piątek na dysk twardy wrzuciłem 2 gry(3 on 3 NHL Arcade i NBA JAM: On Fire Edidtion) i nic żadnej reakcji w fsd, zmieniłem contpatch na false, gry fsd wyszukał ale wyskakuje, że są to wersje trial. Pobrałem XM360, przeskanowałem i wyskakuje, że są odblokowane(otwarta kłódeczka) a dalej są to wersje trial. Co mam zrobić, żeby było to wersje pełne. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum